Spoločnosť AGROX s.r.o. vznikla s cieľom ponúknuť klientom na trhu cenovo dostupné a kvalitné traktory z Japonska spolu so širokým spektrom príslušenstva, predovšetkým prípojných zariadení a ďalších komponentov k traktorom.

V našom portfóliu sa zameriavame na traktory značky KUBOTA, ktoré reprezentujú dlhodobo najvyššiu kvalitu v segmente japonských traktorov, čo dokazujú aj štatistiky ich predajnosti a dlhodobá spokojnosť ich majiteľov po celom svete.
Sme priamym distribútorom a predajcom traktorov dovážaných z Japonska bez sprostredkovania. Náš obchodný partner v japonsku je zmluvným partnerom KUBOTA-JAPAN a najväčším vývozcom traktorov do celého sveta s viac ako 30 ročnými skúsenosťami.

Vďaka vzájomnej spolupráci disponujeme plnou technickou podporou ako aj potrebným know-how. Preto našim klientom garantujeme ponúkané služby vo vysokej kvalite. Samozrejmosťou z našej strany je poskytovaný záručný a pozáručný servis, ako aj bezproblémová dostupnosť ORIGINÁLNYCH náhradných dielov na nami ponúkané produkty.

KUBOTA Bb 260 BullCab
KUBOTA Aste A 155 with cabin
Harvester KUBOTA AR 36
Kubota Aste Front loader
KUBOTA FT 28
KUBOTA X 24 front loader
KUBOTA GB 16
KL 330 PC